(044) 209-39-74 Вы можете позвонить нам:

Персональний стоматолог.

20.02.2019
by sergserg
comments 0


       Персональний стоматолог в наші дні - це аж ніяк не примха, а розумний і логічний вибір тієї людини, яка не байдужа до власного здоров'я та іміджу. Минув той час, коли ідеальні зуби вважалися прерогативою виключно акторів. Сьогодні власнику не занадто ідеальної посмішки деколи складно зробити кар'єру або відшукати престижну роботу. Де ж лікувати зуби?
       Дане питання актуальне для тих, хто зацікавлений в стоматологічних послугах різного роду. Як показують опитування, багато хто з пацієнтів, які звертаються у приватні стоматологічні клініки, за кілька років можуть змінити від двох до п'яти лікарів. Виходить, що відшукати великодосвідченого фахівця, якому ви можете довіритися повністю, не настільки просто. Однак слід пам'ятати, що навіть якщо у людини є ліцензія, це не завжди означає, що він лікує зуби добре. Особливо важливо знайти хорошого фахівця, коли необхідні протезування та імплантація зубів.
       На які критерії слід орієнтуватися, вибираючи клініку і персонального стоматолога? Не слід користуватися територіальним принципом - у найближчому до вас будинку, в клініці вартість послуг може виявитися занадто високою, а надання допомоги низької якості. Години ж, витрачені на дорогу до віддаленої клініки, здатні обернутися непотрібними витратами дорогоцінного часу і втомлюваністю.
       Вибір клінік і лікарів-стоматологів в мегаполісах (та й не тільки) досить великий. Ви можете відшукати професіоналів як в приватних елітних клініках, так і в державних медичних установах. Проте слід врахувати, що по-справжньому якісне лікування в поліклініці часто є неможливим, оскільки якісне лікування передбачає не тільки наявність умілого стоматолога, а й різноманітне новітнє обладнання, а також нові покоління препаратів та матеріалів.
       Тому вибирайте персонального стоматолога з розумом, запитайте поради у друзів і близьких, почитайте відгуки на Інтернет-сайтах. Лише в цьому випадку ви можете бути впевнені в тому, що лікування зубів буде виконано якісно і ви залишитесь задоволені своєю біленькою посмішкою.
       
СТОМАТОЛОГИЯ КИЕВ