(044) 209-39-74 Вы можете позвонить нам:

Сімейна стоматологія на Подолі.

20.02.2019
by стоматология_в_Киеве
comments 0


Раді вітати Вас на сайті нашої клініки «Стоматологія на Кирилівській». Наші спеціалісти з радістю допоможуть Вам у профілактиці та лікуванні стоматологічних захворювань зубів. У клініці працює дитячий стоматолог, який чудово знаходить контакт з дітьми різного віку. Клініка знаходиться в Подільському районі міста Києва.

До послуг наших пацієнтів пропонуються:

Професійні реставрації передніх і бокових зубів з допомогою фотополімерних та керамічних матеріалів. Проведення реставрацій відбувається матеріалами від визнаних виробників зі світовими іменами. Завдяки професійним навикам персоналу нашої «Стоматології на Кирилівській», реставрації зубів максимально точно відтворюють природний колір, блиск та прозорість, які неможливо відрізнити від справжніх зубів.

Якісне лікування та пломбування кореневих каналів зубів. Ендодонтист нашої клініки успішно лікує канали з важким доступом і дає повторний шанс багатьом зубам, які у середньостатистичного стоматолога у місті Києві були б видалені. Якісній результат досягається за допомогою сучасного точного обладнання і відмінним мануальним навикам лікаря ендодонтиста.

Дитячий стоматолог у нашій клініці може впевнено претендувати на звання кращого у місті Києві по здатності знаходити спільну мову з дітьми. Контакт між маленьким пацієнтом і стоматологом є дуже важливим з самого початку знайомства. Від успіху такого контакту у більшості випадків залежить і успіх дитячого лікування зубів.

Особливою і найперспективнішою у плані здоров*я зубів для пацієнтів «Стоматології на Кирилівській» є послуга профілактики захворювань. Ефективна профілактика досягається за допомогою інформування пацієнтів усіх вікових груп про необхідність і правильність регулярної індивідуальної гігієни зубів. Також кожні шість місяців пацієнтам рекомендується проходити професійну чистку зубів у стоматолога. Під час професійної чистки з зубів видаляються відкладення у важкодоступних місцях, які пацієнт не в змозі вичистити самостійно.

Запрошуємо відвідати нашу клініку сімейної стоматології Вас і Ваших діток. Для запису на прийом подзвоніть по телефонам, які знаходяться у розділі контактів нашого сайту. Клініка працює кожного дня з 9.00 до 20.00 Чекаємо на Ваш дзвінок!

стоматологія на Подолі

       
СТОМАТОЛОГІЯ НА КИРИЛІВСЬКІЙ